Polecamy

Sok z jagód Acai znakomicie wzmacnia siły obronne organizmu


 

Twój organizm sam poradzi sobie z wieloma zarazkami - dostarcz mu tylko specjalistę od spraw obronnych - Virago


 

Preparat zawierający kompleks składników wspomagających proces trawienia


 

1

Pro-State Power - zapomnij o męskich problemach i popraw jakość swojego życia


 

Bioharmonex - urządzenie działające na zasadzie biorezonansu. Subtelny sposób na zachowanie i zestrojenie na nowo naszego zdrowia.

oferta pracy

Oferta współpracy - skierowana dla wszystkich bez względu na wiek, wykształcenie i adres zamieszkania. Jest tylko jeden warunek: Czy chcesz jeszcze coś zmienić w swoim życiu. 

Własny biznes z Cali Vita najkrócej można opisać Tak:

Od Firmy Cali Vita otrzymasz również dodatkowe rabaty lub premie. Wysokość ich uzależniona od Twojego zaangażowania nie tylko za swoje własne zakupy ale także za to że inne osoby staną się klientami Cali Vita z Twojego polecenia.
Czy kiedy kupujesz coś w tradycyjnym sklepie i polecisz ten sklep innym osobom to od tego sklepu coś dostaniesz ? NIE. Od Cali Vita TAK !

Zapraszam więc do współpracy osoby, które chcą mieć zarówno taniej preparaty jak również tych, którzy chcą tworzyć własną sieć klientów Cali Vita. Biznes ten daje możliwość stania się w pełni niezależnym finansowo. Tutaj nie trzeba umieć sprzedawać, bo to nie jest sprzedaż bezpośrednia tylko marketing wielopoziomowy, który polega na zbudowaniu własnej sieci zadowolonych konsumentów / klientów, czyli osób kupujących na swoje własne potrzeby. Jeżeli ktoś chce sprzedawać to będzie to dodatkowy Twój zysk ale nie musisz tego robić.

Pamiętaj że nie możesz zatrzymać żadnego dnia ale możesz go nie stracić !

Możesz stracić najpierw dzień, miesiąc a to przerodzi się w kolejne lata.
Ani się obejrzysz jak minie ich kilka lub kilkanaście i powiesz: szkoda, bo tak wiele  mogło się wydarzyć.

Weź los w swoje ręce !!!

Wybór jednej z trzech możliwości.

Pomimo że na temat Marketingu sieciowego napisano i powiedziano już tak wiele to jednak wbrew pozorom jest to temat coraz bardziej aktualny. Dlaczego ? Bo coraz więcej ludzi zaczyna go doceniać i widzieć w nim swoją przyszłość. W ten sposób zarabiają już miliony ludzi na całym świecie!

Każdy z nas pragnie być szczęśliwy, uzyskiwać wszystko, co jest niezbędne do pełnego zadowolenia. Jednak każdego też nurtuje pytanie a zarazem wątpliwość; Czy jest jakiś sposób, który pozwoli na stworzenie lepszych warunków życia ?

Nie oszukujmy się, że coś kiedyś samo się zmieni.

Co robić aby mieć stały dochód, pieniądze na wyjazd na wakacje, opłaty wielu rachunków, na nowy samochód, czy nawet na podstawowe wydatki . W tej sytuacji możemy zrobić trzy rzeczy:

1. Nic - czyli czekać i pogłębać swoje roblemy.

2. Zmniejszyć wydatki - ograniczać je do minimum aby przeżyć każdy dzień.

3. Zwiększyć swoje dochody i realizować swoje plany, spełniać marzenia i żyć pełnią życia.

To tylko i aż Twoja decyzja.

Punkt trzeci wydaje się być oczywistym wyjściem z sytuacji. Mimo to jednak zdecydowana większość ludzi wybiera punkt 1 lub 2 z prostej przyczyny - bo są one o wiele łatwiejsze w realizacji i wymagają mniej wysiłku.

Pozwól, więc sobie na minutę refleksji, jakie znaczenie miałby dla Ciebie zwiększenie dochodów o kilka czy kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie i jaką możesz "zapłacić" za to cenę. Chyba że zakopałeś już swoje wcześniejsze marzenia, poświęcając się codziennej walce o pieniądze na przeżycie każdego następnego dnia. Jeżeli tak to nie czytaj dalej. Ale zapamiętaj że nie podejmowanie decyzji to także decyzja, która nic w Twoim życiu nie zmienia.

Cali Vita jest doskonałym narzędziem do spełnienia wielu celów i marzeń - daje szansę na lepsze życie wszystkim bez względu na wiek, wykształcenie i adres zamieszkania. Jedynym warunkiem, jaki należy spełnić to jest tylko i aż, Twoja pozytywna decyzja, że będziesz działać. A MLM działa jeżeli Ty będziesz działać !!! Nie oszukujmy się, że coś kiedyś samo się zmieni.

Wybór, więc zawsze należy do Ciebie! Zarówno ten dobry jak i ten zły. Każda decyzja jest wyborem i ma dalsze swoje konsekwencje. Niepodejmowanie decyzji to także decyzja a najciężej w życiu mają Ci, którzy unikają wezwań i trudności.

Podejmij, więc decyzję i zacznij działać nie od jutra, ale od dziś! Ty także potrafisz tylko problem jest w Tobie - czy chcesz ?!

 

Stanisław Wyspiański napisał;

"Idziesz przez świat i światu nadajesz kształt poprzez swoje czyny". 

A Ty ? Czy chcesz jeszcze coś zmienić w swoim życiu.

Szanowni Państwo.

Dzisiejsze czasy to nie tylko choroby cywilizacyjne, walka z nimi i profilaktyka, ale to także zmieniający się rynek pracy. Wiele zawodów jest dziś nieprzydatnych lub jest na nie mniejsze zapotrzebowanie.

Tradycyjnych miejsc pracy nie da się wyprodukować, na takie miejsca pracy jest określone zapotrzebowanie.

Firma Cali Vita oferuje każdemu, nowy przyszłościowy niezależny zawód, który pozwoli uzyskać;

  • - stałe miejsce pracy
  • - finansową wolność
  • - realizację marzeń

Jest tylko jeden warunek; czy chcesz zmienić swoje życie.

Pomyśl, jakie masz szanse, robiąc dalej to co robisz. Czas i tak upłynie niezależnie od tego co robisz i co myślisz. Podejmując wspólpracę z nami moższ decydować o swoim życiu, czasie, miejscu pracy i o swoich zarobkach.

Żadna szkoła nie uczy zarabiania pieniędzy a życie dziś nie pyta jaki masz dyplom - życie pyta dziś co potrafisz.

Z Cali Vitą możesz osiągnąć więcej jak oczekujesz.

Jeżeli Tak to skontaktuj się ze mną: 607-052-669

 

KRÓTKIE ŻYCIE CZY ŻYCIE DOBREJ JAKOŚCI?

Wciąż nie mamy patentu na wieczność. I jest to dla nas jedna z najbardziej motywujących sił do działania. Jeśli w nieskończoność musielibyśmy dążyć do realizacji swoich planów, stracilibyśmy w końcu potrzebę podjęcia dalszych wysiłków, aby spełnić własne marzenia. Jednak zawsze w pewnym momencie, gdy osiągamy koniec drogi - odwracamy się, by spojrzeć wstecz.

Wy też możecie rozpocząć nowy, fascynujący rozdział w swoim życiu - od dnia dzisiejszego , tworzyć nowe, godne wspomnień wydarzenia. I nie jest już istotne, co do tej pory osiągnęliście w swoim życiu, bo stać Was na wiele więcej. Prawdopodobnie już możecie poszczycić się swoimi wielkimi życiowymi zwycięstwami. To wspaniałe. Teraz zatem trzeba utrzymać dobrą passę.

Historia Twojego życia jeszcze się nie zamknęła . To Ty musisz być autorem zakończenia swojego scenariusza. Podjęcie każdego nowego kroku, decyzji, czy jakiegokolwiek innego działania będzie miało wpływ na zakończenie Waszej historii. Co jeszcze chcielibyście do niej dodać?

Jeśli jesteście podobni do większość ludzi - to mimo, że pragniecie osiągnąć cele lub spełniać marzenia, nadal nie rozpoczęliście zdecydowanych działań w tym zakresie. Większość ludzi posiadających marzenia, nie robi nic w kierunku ich spełnienia. Posiadają ambicje i żywią nadzieje, jednak nigdy ich nie urzeczywistniają. Wszyscy oni, oglądając się wstecz na swoje życie, będą żałować swej bezczynności.

Jednak taki scenariusz nie jest Wam pisany. Należycie bowiem do tego nielicznego grona osób, które nie tylko posiadają marzenia, ale również podejmują działania, by je spełnić.

Żal to bardzo nieprzyjemne odczucie. Może nawet osłabić wiarę w spełnienie i sens życia, których przecież cały czas poszukujemy. Na szczęście ciągle macie wpływ na to, czy to właśnie Was dotknie to uczucie. Nadal dysponujecie czasem oraz środkami, aby stworzyć sobie życie, o którym zawsze marzyliście. Wystarczy stwierdzić - "Nie posiadam patentu na wieczność, więc jeśli zamierzam coś zrobić, muszę to zrobić teraz".

NIGDY NIE BĘDZIE LEPSZEGO CZASU NIŻ TERAZ

Teraz - to najlepszy czas, aby rozpocząć działanie. I wcale nie trzeba zmieniać całkowicie swojego życia - wystarczy niewielki krok we właściwym kierunku. Nie jest też istotne, czego pragniecie - bo możecie to osiągnąć. Ale musicie zacząć już dziś , nie za ..... Znajdźcie więc czas, by rozpocząć realizację własnych planów i celów właśnie dziś.

Pamiętajcie, że każdy z nas jest genetycznie zaprogramowany na sukces. My oraz cała rodzina CaliVita będziemy z Wami na każdym etapie Waszej drogi.

Gerry G. Hargitai 

1

Obyś nigdy nie musiał powiedzieć:
"Szkoda, bo tak wiele mogło się wydarzyć"

 

Zostań Dystrybutorem Cali Vita

Kupuj taniej z rabatami !

POLECAMY

Mix naturalnych składników
 

Niepasteryzowany  Sok z owocu Noni – Polinesian Noni


 

 


Smokerade - nie czekaj aż pojawią się pierwsze objawy choroby. Skorzystaj z ochrony jaką stworzyła natura.


 

1

Zanim sięgniesz po po kolejny antybiotyk, wypróbuj naturalne źródło zdrowia.