Polecamy

Sok z jagód Acai znakomicie wzmacnia siły obronne organizmu


 

Twój organizm sam poradzi sobie z wieloma zarazkami - dostarcz mu tylko specjalistę od spraw obronnych - Virago


 

Preparat zawierający kompleks składników wspomagających proces trawienia


 

1

Pro-State Power - zapomnij o męskich problemach i popraw jakość swojego życia


 

Bioharmonex - urządzenie działające na zasadzie biorezonansu. Subtelny sposób na zachowanie i zestrojenie na nowo naszego zdrowia.

NOWY BIO-HARMONEX

BioHarmonex to urządzenie działające zgodnie z podstawowymi zasadami biofizyki, które można skutecznie wykorzystywać do wzmocnienia procesów adaptacyjnych organizmu, zwłaszcza do ochrony przed szkodliwymi czynnikami – stresem, zanieczyszczeniem środowiska – na które jesteśmy narażeni każdego dnia.

To urządzenie najnowszej generacji działające na zasadzie biorezonansu.

Subtelny sposób na zachowanie i "zestrojenie na nowo" naszego zdrowia - inaczej „naszych harmonicznych wibracji"
W XXI. wieku straciła rację bytu teza wygłaszana przez osoby źle interpretujące fizykę Newtona, według której świat materialny składa się z niezależnych od siebie ciał. Współczesna nauka wspomina już o tym, że odbierany i fizycznie doświadczany przez nas świat jest systemem opartym na niezwykle skomplikowanych powiązaniach informacyjnych, w bardzo subtelny sposób ze sobą zharmonizowanych. Chociaż organizm ludzki jest jedynie strukturą biochemiczną, stworzoną z molekuł, tzn. jest ciałem fizycznym, to - jak wszystko we wszechświecie - stanowi złożony i jednocześnie wspaniały twór wibrujących form fal. Tak więc jesteśmy obecnie świadkami narodzin nowego paradygmatu: ze świata form statycznych przesuwamy się w kierunku świata dynamicznych pól energetycznych.
Badacze biofizyki molekularnej twierdzą obecnie, że każda komórka naszego ciała to malutka jednostka elektromagnetyczna. Dlatego też, jeżeli jakakolwiek energia oddziałuje na żywą materię - czy to energia mechaniczna czy też elektromagnetyczna - to przekazuje jednocześnie informację, żyli siłę formującą, która wywołuje liczne reakcje. Odwrotność tej tezy jest również prawdą: każda informacja jest w stanie wywołać zmiany w naszym organizmie. F. A. Popp już w latach osiemdziesiątych XX. wieku wskazał na to, że w naszych komórkach w każdej sekundzie zachodzi wiele miliardów procesów chemicznych (3 x 1016 procesów chemicznych/sekundę). Najważniejsze, by zapamiętać: każdy proces biochemiczny poprzedza czynność elektromagnetyczna!

W jaki sposób łączą się te dwa procesy?

Około 65-70% naszego ciała to środowisko wodne. Dzięki swoistym powiązaniom wodoru w molekułach wody zarówno wewnątrz, jak i pomiędzy komórkami ma miejsce tzw. "gaworzenie międzykomórkowe". Biomolekuły tworzące błonę komórek (białka, tłuszcze - nazywane w języku medycznym lipoproteinami) stanowią organiczną część tego systemu nadawania i odbioru, który umożliwia biologiczną komunikację między żywym organizmem a jego otoczeniem. Zdrowe biomolekuły działają prawidłowo: przyjmują uporządkowane (koherentne), dobrze zdefiniowane rezonanse i odbierają "czyste, niezakłócone nadawanie". Dokładniej mówiąc, takie parametry jak: częstotliwość, amplituda, pulsacja, specyfika oraz koherencja fal docierających do organizmu (wibracje, rezonansy, informacje) określają, dla której części organizmu będą stanowić przydatną informację. Komórki przyjmują, ewentualnie przesyłają dalej tylko te informacje, z którymi są na jednej fali - tzn. z którymi rezonują. Pozostałe informacje są wyfiltrowane (elektronicznie), ekranowane przez środowisko wodne (masa międzykomórkowa).

Co to jest rezonans?
Jednym słowem: współbrzmienie, zgranie. Najprościej jest podać przykład z muzyki. Kiedy na przykład uderzymy w strunę gitary, zacznie ona rezonować i wyda dźwięk. Drewniana skrzynka, będąca obudową gitary, rezonuje (razem wibruje) ze struną i ją nagłaśnia. Ponadto, wskutek rezonansu również pozostałe struny wpadną w rezonans.

Podczas badań prowadzonych przez wiele lat, naukowcy odkryli parametry charakterystyczne dla czynności elektromagnetycznej różnych narządów, towarzyszących oraz poprzedzających funkcjonowanie każdego z tych organów. To odkrycie umożliwiło stworzenie takich aparatur i urządzeń, które służą do ochrony przed szkodliwymi i anormalnymi wpływami otoczenia, wspierają zdrowie organizmu (harmonię rezonansu), jak również poprawiają jego procesy metaboliczne.
Z płynącej nieustannie rzeki informacji nasz organizm musi wyfiltrować coraz to nowsze "przekazy" i zdecydować, czy są one szkodliwe czy też pożyteczne. Wszelkie informacje, które wywołują zdrowe napięcie ( bio - elektroniczne) ściany komórkowej, mogą działać korzystnie, gdy te przeciwne - mogą zaburzać funkcje komórki.

Suplementy żywieniowe również przekazują informacje do naszego organizmu, tak samo jak związki chemiczne z naszej żywności, kosmetyki, lekarstwa, materiały, biżuteria - czyli praktycznie wszystko. Jeżeli dłuższy czas stosujemy coś, co nam nie służy, równowaga organizmu zostanie zakłócona.

Jakie jest rozwiązanie?
Do życia niezbędne są cztery rzeczy: oddychanie, czysta woda, ruch i odżywianie. Wszystkie te czynniki muszą być niezakłócone i dobrej jakości. Zwłaszcza niewłaściwe odżywianie może pogarszać stan naszego zdrowia, ponieważ prowadzi do przeciążenia, zmęczenia, a w rezultacie do utraty równowagi - dysharmonii - co na co dzień nazywamy chorobą.

Musimy wiedzieć, w jaki sposób żywność wpływa na nasz organizm. Wiedza ta jest gromadzona już od tysięcy lat. Na Wschodzie dokładnie wiedzą, która żywność wpływa niekorzystnie na dany organizm, a która leczy. Mędrcy Wschodu podkreślają również, że musimy karmić także nasz intelekt. Ponieważ nasz umysł jest zamknięty w naszym ciele - i tego nie da się zmienić - rozwój duchowy może mieć miejsce wyłącznie poprzez ciało, a kluczową rolę w tym procesie odgrywa właśnie odżywianie.

Dzisiaj również zachodnia kultura uznaje już fakt, że rośliny i żywność przekazują naszemu organizmowi pewne wiadomości (również spirytualne!). Każda materia odżywcza posiada swoją jakość i stan rezonansu. Każdy rodzaj żywności jest ucieleśnieniem wolnej energii. Znając i stosując tę wiedzę, możemy sami panować nad swoim zdrowiem. Musimy stosować biologicznie aktywną - żywą żywność i suplementy, które zapewnią nam aktywność ciała, ducha i intelektu. Ale to jeszcze nie wszystko! Na podstawie naszej wiedzy z zakresu bioinformatyki, niezwykle istotne jest, by zaopatrzyć kanały informatyczne narządów, tkanek i komórek w taką elektromagnetyczną stymulację o ekstremalnie niskiej intensywności, która sprzyja regulacji biologiczno-biochemicznej. Ciągi sygnałów optymalizujące wewnętrzne sterowanie w dużym stopniu poprawiają skuteczność metabolizmu organizmu, przyswajanie i przekształcenie dostarczonych składników odżywczych w taką energię (trójfosforan adenozyny - ATP), która odżywia komórki. Ponadto pomagają obronić organizm przed szkodliwymi energiami i rezonansami.

                                                 Prof. nauk med. Valéria Szedlák-Vadócz

   

Biorezonans

Biorezonans jest jedną z największych nadziei medycyny przyszłości, ponieważ poprzez wpływ na podstawowe procesy organizmu, uruchamia i wspiera jego samoregenerację. Ogromną zaletą jest, że dzięki swoim właściwościom jest to metoda wszechstronna, pozbawiona działań ubocznych. Uczy organizm tego, co kiedyś - jak był zdrowy - już potrafił.

Pytania i odpowiedzi dotyczące urządzenia Bio-Harmonex

 
1. Ile programów można stosować bezpośrednio jeden po drugim? Czy może należy robić pomiędzy nimi przerwy?
Maksymalnie można stosować 2-3 różne programy bez przerwy, w zależności od tego, czy chodzi o osobę z prawidłową lub zaburzoną pracą układu krążenia. Ten sam program można stosować maksymalnie dwa razy pod rząd, bez przerwy.


2. Z punktu widzenia medycznego, z ilu programów można skorzystać w ciągu dnia?
Dziennie można zastosować maksymalnie 6-9 razy różne programy Bio-Harmonex, w zależności od tego, czy chodzi o osobę z prawidłową czy też zaburzoną pracą układu krążenia. Powyżej tej ilości działanie terapeutyczne już nie wzrasta. (Istotne jest, by procesy adaptacyjne organizmu nadążały za terapią.)

3. Gdzie należy ustawić urządzenie?
Urządzenie musi znajdować się w promieniu 1,5 metra od użytkownika. W przypadku lokalnych bólów i leczenia blizn, urządzenie warto położyć na chore miejsce.

4. Czy stosowanie urządzenia jest bezpieczne?
Tak. Nie są znane jakiekolwiek działania uboczne terapii biorezonansowej.

5. Czy można stosować urządzenie jednocześnie z lekarstwami lub suplementami żywieniowymi?
Tak, ale po pewnym czasie zaleca się ponowną konsultację lekarską, ponieważ wraz z poprawą systemu przenoszenia sygnałów w organizmie, prawdopodobnie należy zmniejszyć stosowaną dawkę preparatu.

6. Czy dzieci mogą korzystać z urządzenia?
Tak. Jednak do trzeciego roku można poddawać zabiegowi tylko matkę, ponieważ oboje posiadają jeszcze jednakową aurę.

7. W jaki sposób jest zasilane urządzenie?
Dwoma bateriami LRG tzw. paluszkami.

8. Jak długo można używać baterię zasilającą urządzenie?
Tak długo, dopóki czerwona dioda świeci ciągłym sygnałem. Baterie mogą być jeszcze długo używane, ale już nie są w stanie zapewnić odpowiedniego pola, potrzebnego do programów urządzenia.

9. Czy są choroby, w przypadku których nie zaleca się używania urządzenia?
Osoby po wszczepieniu rozrusznika serca powinny przez użyciem urządzenia zasięgnąć opinii lekarza.

10. Czy urządzenie może stosować jednocześnie kilka osób?
Tak, w zasięgu 1,5 metra.

11. Czy mogą wystąpić niepożądane doznania podczas stosowania urządzenia (np. senność, bóle głowy)?
Są one ważne z punktu widzenia korzystnego działania. Warto je zapamiętać, ponieważ one też służą poprawie stanu ogólnego.

12. Kiedy można zastosować urządzenie po pierwszy raz?
Już w celach prewencyjnych, kiedy jeszcze brak jest jakichkolwiek objawów choroby.

13. W jaki sposób można sprawdzić, czy urządzenie emituje sygnały magnetyczne?
Za pomocą czujnika pola magnetycznego.

Hermina Németh

 

Bio-Harmonex i suplementy żywieniowe

Dostarczając naszemu organizmowi optymalną ilość składników odżywczych (poprzez zażywanie suplementów żywieniowych), przy jednoczesnym stosowaniu terapii biorezonansowej, możemy w znaczący sposób przyczynić się do zachowania naszego zdrowia oraz zwiększyć - nawet kilkakrotnie - zdolność organizmu do samoregeneracji.

Skuteczność programów Bio-Harmonex, przy jednoczesnym stosowaniu opisanych poniżej suplementów żywieniowych, znacząco wzrasta. Oczywiście poniższą listę, "skrojoną na miarę potrzeb" danej osoby, może oczywiście powiększyć .

dr Edit Varga

Kupuj taniej z rabatami !

POLECAMY

Mix naturalnych składników
 

Niepasteryzowany  Sok z owocu Noni – Polinesian Noni


 

 


Smokerade - nie czekaj aż pojawią się pierwsze objawy choroby. Skorzystaj z ochrony jaką stworzyła natura.


 

1

Zanim sięgniesz po po kolejny antybiotyk, wypróbuj naturalne źródło zdrowia.