Polecamy

Sok z jagód Acai znakomicie wzmacnia siły obronne organizmu


 

Twój organizm sam poradzi sobie z wieloma zarazkami - dostarcz mu tylko specjalistę od spraw obronnych - Virago


 

Preparat zawierający kompleks składników wspomagających proces trawienia


 

1

Pro-State Power - zapomnij o męskich problemach i popraw jakość swojego życia


 

Bioharmonex - urządzenie działające na zasadzie biorezonansu. Subtelny sposób na zachowanie i zestrojenie na nowo naszego zdrowia.

 

DIGESTIVE ENZYMES

Podstawowym warunkiem idealnego wykorzystania substancji odżywczych jest właściwy proces trawienia. Aktywne składniki produktu to substancje pochodzenia roślinnego oraz enzymy trawienne, wytwarzane również przez nasz organizm, które mogą korzystnie wpływać na prawidłowy przebieg procesów trawienia, a przy niedoborze soków żołądkowych – mogą być pomocne w przypadku kłopotów z trawieniem.

NATURALNE ENZYMY DIGESTIVE ENZYMES

Stosowane w starożytności powiedzenie: "Jesteś tym, co jesz", obecnie, w czasach współczesnej cywilizacji należałoby zmienić na: "Jesteś tym, co Twój organizm jest w stanie wykorzystać", ponieważ istnieją liczne zaburzenia i choroby spowodowane niewłaściwą dieta. Najpierw jednak powinien być spełniony warunek wstępny: Nasz organizm musi rozłożyć, przyswoić i przesłać składniki odżywcze do komórek, w przeciwnym razie nie mogą być one wykorzystane. Pierwsza i najważniejsza cecha właściwej diety jest odpowiednia podaż enzymów. Świeża, nie poddana obróbce termicznej czy chemicznej żywność, zawiera w sobie naturalne enzymy, niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów trawiennych. Ale juz w temperaturze około 47°C , większość tych naturalnych enzymów ulega denaturacji. Gama procesów, jakim obecnie poddawana jest żywność, skutecznie niszczy zawarte w żywności enzymy: od utrwalania promieniowaniem radioaktywnym, poprzez mikrofale, pasteryzacje, sterylizacje, puszkowanie. kończąc na gotowaniu na parze, czy pieczeniu lub smażeniu bez tłuszczu. Większość badaczy zajmujących się zagadnieniem enzymów, zgadza się z teza, ze przynajmniej 75% naszej diety powinno składać się z surowej, nie przetworzonej żywności, która, w razie potrzeby, należy dodatkowo suplementować enzymami.

W przeciwnym razie organizm kieruje do trawienia enzymy metaboliczne, zaburzając ich własne funkcje. Przez to słabnie system immunologiczny, wyraźnie przyspiesza się proces starzenia, a osłabiony organizm staje się bardziej podatny na choroby. Zbyt dużo monotonnej, gotowanej / smażonej żywności, spożywanej przez dziesięciolecia całkowicie wyczerpuje organizm. Przewlekle choroby degeneracyjne są w większości spowodowane poważnym brakiem enzymów, a to zjawisko dotyczy juz populacji na całym świecie.

Konsekwencje niedoboru enzymów są znacznie gorsze, jeśli są powiązane z niedoborem witamin i składników mineralnych. Należy je uzupełniać; w przeciwnym razie nie można być zdrowym. Każdy z nas w różny sposób reaguje na spożyty pokarm. Dla pewnych osób niektóra żywność może być ciężkostrawna, podczas gdy inni mogą ja spożywać bez żadnych trudności do czasu, gdy ich organizmy produkują wystarczającą ilość enzymów. Jednak produkcja enzymów powinna i może być wspomagana.

Pomoc w rozwiązaniu tego problemu oferuje Digestive Enzymes , najnowszy produkt CaliVita R International. Efekty działania Digestive Enzymes można podsumować następująco:

•  Zawiera prawie pełne spektrum naturalnych enzymów trawiennych, dlatego może być skuteczną pomocą w zaburzeniach trawienia. Może też być stosowany przez całkowicie zdrowe osoby, zwłaszcza podczas obfitych posiłków, kiedy spożyte dania obciążają nadmiernie układ pokarmowy.

•  Podstawowymi enzymami o szerokim zakresie działania w Digestive Enzymes jest mieszanina enzymów trzustkowych - pankreatyna , wzmocniona przez pepsynę, papainę, proteazę i bromelainę , które wspólnie rozkładają białka do ich podstawowych elementów - aminokwasów. Trawienie tłuszczu jest wspierane przez lipazę , a węglowodanów (skrobi) przez amylazę (diastazę) .

•  Działanie enzymów w Digestive Enzymes wzmacniają:

- ostryż długi i koper włoski : pobudzające trawienie, ochraniające wątrobę i przeciwdziałające wzdęciom, - betainę HCl : substytut kwasu solnego - kwas glutaminowy: odgrywający ważną role w procesie odtruwania organizmu. W obecnych czasach powinniśmy zwracać szczególna uwagę na ostrzeżenie Hipokratesa, ojca medycyny, brzmiące: "Śmierć czai się w jelitach". Na szczęście, ta starożytna sentencja może być dzisiaj następująco zmodyfikowana: "Zdrowie zamieszkuje jelita i możemy je chronić przez odpowiednie spożycie enzymów".

Opracowano na podstawie artykułu prof. dr n. med. V. Szedlak-Vadocz pt: "Enzymy wspomagające trawienie"

Skład:

Proteaza 7.50 mg
Betaina HCL 10.00 mg
Bromelaina 12.50 mg
Pepsyna 17.50 mg
Kwas glutaminowy 25.00 mg
Kurkuma 37.50 mg
Pankreatyna 75.00 mg
Nasiona kopru 75.00 mg
Diastaza 10.00 mg
Papaina 5.00 mg

 

Dawkowanie:

1-2 tabletki dziennie bezpośrednio przed jedzeniem lub na początku posiłku

Zawartość : 100 tablete

Kupuj taniej z rabatami !

POLECAMY

Mix naturalnych składników
 

Niepasteryzowany  Sok z owocu Noni – Polinesian Noni


 

 


Smokerade - nie czekaj aż pojawią się pierwsze objawy choroby. Skorzystaj z ochrony jaką stworzyła natura.


 

1

Zanim sięgniesz po po kolejny antybiotyk, wypróbuj naturalne źródło zdrowia.