Polecamy

Sok z jagód Acai znakomicie wzmacnia siły obronne organizmu


 

Twój organizm sam poradzi sobie z wieloma zarazkami - dostarcz mu tylko specjalistę od spraw obronnych - Virago


 

Preparat zawierający kompleks składników wspomagających proces trawienia


 

1

Pro-State Power - zapomnij o męskich problemach i popraw jakość swojego życia


 

Bioharmonex - urządzenie działające na zasadzie biorezonansu. Subtelny sposób na zachowanie i zestrojenie na nowo naszego zdrowia.

 

PODWODNE SKARBY

 

OMEGA 3

Fauna i flora mórz nie tylko mogą cieszyć ludzkie oko, ale stanowią także bogate źródło substancji niezbędnych dla zdrowia – przyczyniają się bowiem do wspierania prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.
Niezbędne kwasy tłuszczowe

 

 

  

SHARK-AID

Rekiny już od blisko 400 milionów lat żyją na Ziemi w niezmienionej formie. Te tak zwane chrzęstnoszkieletowe ryby charakteryzują się niespotykanym zdrowiem. Chrząstka z rekina, przyjmowana jako suplement, wspiera prawidłowe funkcjonowanie stawów.

 

 

 


 

SPIRULINA MAX

Wodna fauna i flora nie tylko są źródłem doznań estetycznych dla naszych oczu, ale także cennych składników odżywczych. Spirulina Max to produkt zawierający algę – spirulinę,
bogatą w witaminy, składniki mineralne oraz inne pożyteczne substancje, które skutecznie wspomagają stan naszego zdrowia.

 

 

 


 

SPIRULINA Chlorella PLUS - Nowość

spirulinaSpirulina Chlorella PLUS  - to produkt przeznaczony dla wszystkich osób dorosłych bez względu na wiek i płeć, dbających o swoje zdrowie. W swoim składzie zawiera cenną niebieskozieloną algę, jaką jest spirulina, chlorellę, trawę pszeniczną i sproszkowane liście lucerny siewnej oraz antyoksydanty: estry luteiny i likopen, jak również mieszankę odżywczych warzyw.
Składniki biologicznie aktywne zawarte w algach (spirulinie, chlorelli),lucernie siewnej, trawie pszenicznej sprawią, że twoje komórki będą bardziej dotlenione, przybędzie ci sił witalnych, a pamięć i koncentracja znacznie się poprawią.

 

 

 

Kupuj taniej z rabatami !

POLECAMY

Mix naturalnych składników
 

Niepasteryzowany  Sok z owocu Noni – Polinesian Noni


 

 


Smokerade - nie czekaj aż pojawią się pierwsze objawy choroby. Skorzystaj z ochrony jaką stworzyła natura.


 

1

Zanim sięgniesz po po kolejny antybiotyk, wypróbuj naturalne źródło zdrowia.