Polecamy

Twój organizm sam poradzi sobie z wieloma zarazkami - dostarcz mu tylko specjalistę od spraw obronnych - Virago


 

Preparat zawierający kompleks składników wspomagających proces trawienia


 

Bioharmonex - urządzenie działające na zasadzie biorezonansu. Subtelny sposób na zachowanie i zestrojenie na nowo naszego zdrowia.

 

 

EVENING PRIMROSE OIL

Sekret niezwykle cennych właściwości oleju z wiesiołka polega na obecności dwóch bardzo ważnych nienasyconych kwasów tłuszczowych: kwasu cis - linolowego (CLA) i kwasu gamma-lino-lenowego (GLA). Organizm nie jest w stanie sam wytwarzać kwasu linolowego, dlatego musi go otrzymywać wraz z pożywieniem. Nato­miast kwas linolenowy powstaje w organizmie z kwasu linolowego, w obecności specjalnego enzymu.

 


 

GARLIC CAPS with Extra Parsley

O jego zdrowotnym działaniu napisano już wiele. Obecnie, poddawany badaniom w nowoczesnych laboratoriach wciąż ujawnia nowe tajem­nice. Zawiera ponad 200 różnych substancji biologicznie czynnych, m.in.: witamin, składników mineralnych, aminokwasów i enzymów. Główną zaletą czosnku jest jego silne bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze i przeciw pasożytnicze działanie. 

 

 


 

GREEN CARE

Czy z wiekiem Twój organizm coraz mniej Ci "wybacza"? Coraz częściej zaczynasz odczuwać efekty stresu i niewłaściwego odżywiania ? Czas zwrócić się w stronę natury ! Z pomocą lucerny zapomnij o ciężkich chwilach

 

 

 

 


 

PARAPROTEX

ParaProteX to preparat, zawierający szeroką gamę roślin o silnych właściwościach przeciwzapalnych i odkażających. Bogate w składniki antyseptyczne, oczyszczające, w witaminy i minerały, wykazują niezbędne właściwości poprawiające odporność organizmu.

 
 

PURE YUCCA

JUKKA - Wiecznie zielona roślina, pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych, Meksyku i Karaibów. Należy do rodziny liliowatych (Liliaceae). Indianie uważają ją za najpiękniejszą roślinę pustyni, a z powodu unikalnych właściwości nazywają ją drzewem życia. W czym tkwi sekret jukki? Działa na ludzki organizm na wiele sposobów.

 

 


 

LIQUID CHLOROPHYLL

Najbardziej powszechnymi drogami dotarcia substancji toksycznych do ludzkiego organizmu są: układ oddechowy (zanieczyszczone powietrze, szczególnie w miastach przemysłowych; palenie tytoniu), układ pokarmowy (sztuczne dodatki żywieniowe, substancje chemiczne zawarte w wodzie, leki), injekcje (np. szczepienia, tatuaże), absorbcja (środki chemiczne pochodzące z syntetycznych materiałów, tkanin, farb, plastików, pestycydów, nawozów) oraz promieniowanie (prześwietlenia, telefony komórkowe, monitory oraz telewizory).

 


 

PANAX GINSENG

Żeń-szeń zwiększa zasób sił witalnych. Obecne w nim substancje czynne zwiększają przyswajanie substancji odżywczych przez organizm - dzięki temu jest on w stanie lepiej wykorzystać np. witaminy i składniki mineralne, które coraz częściej dostarczamy mu w nieodpowiednich ilościach i proporcjach. Regularne spożywanie żeń-szenia może być pożyteczne dla każdego, niezależnie od wieku i płci.

 

 


 

RHODIOLIN

Rhodiolin - to preparat zawierający unikalną roślinę leczniczą Rhodiola rosea, która jest niezwykle skuteczna w ochronie zdrowia. Rhodiola rosea (Różeniec górski) rośnie na wysokości 11 000 stóp n. p. m. Ludzie Południowej i Centralnej Azji używali jej od wieków.

 

 

TRIPLE POTENCY LECITHIN

LECYTYNA - Substancja naturalna o wyjątkowych właściwościach. Stanowi ważny składnik błon komórkowych. Najważniejszym obszarem jej działania jest układ nerwowy. Zwiększa aktywność neuroprzekaźników w mózgu, które przenoszą informację z jednej komórki do innej, tym samym odgrywa istotną role w procesach zapamiętywania i uczenia się. Poprawia koncentrację, zwiększa wydajność umysłową i dodaje energii.

 

 


 

WHITE WILLOW

Kto nie słyszał o aspirynie - syntetycznym wyciągu z kory białej wierzby?
A czy aspiryna to antybiotyk? Białą wierzbę (Salix alba) - jako stary i sprawdzony naturalny "lek", można znaleźć w wielu wilgotnych, mokrych okolicach Ameryki i Azji ( nie rośnie ona w Polsce). Jej kory w lecznictwie ludowym używano od najdawniejszych czasów - jest znanym środkiem przeciwgorączkowym, uśmierzającym ból, wzmacniającym i oczyszczającym krew.