Polecamy

Sok z jagód Acai znakomicie wzmacnia siły obronne organizmu


 

Twój organizm sam poradzi sobie z wieloma zarazkami - dostarcz mu tylko specjalistę od spraw obronnych - Virago


 

Preparat zawierający kompleks składników wspomagających proces trawienia


 

1

Pro-State Power - zapomnij o męskich problemach i popraw jakość swojego życia


 

Bioharmonex - urządzenie działające na zasadzie biorezonansu. Subtelny sposób na zachowanie i zestrojenie na nowo naszego zdrowia.

"Ludzie błagają Boga o zdrowie. Nikt jednak nie myśli, że zachowanie zdrowia leży w jego własnych rękach" - Demokryt

 

Ważne dla zamawiającego :

cali vita / sok noni

Wielu sprzedawców i właścicieli sklepów internetowych pozostaje anonimowych - dlaczego ? Czy zastanawiałeś się nad tym ?

W czasach wielkiej konkurencji i wielu ofert, jest niezwykle ważne u kogo zamówicie Państwo produkty czyli kogo wybieracie za swojego doradcę - Konsultanta CaliVita, by nie zostać bez możliwości konsultacji, doradztwa i pomocy w doborze produktów i ich stosowania  - zadowolenie klienta  jest naszym głównym celem.

Dokonując zakupów w wielu sklepach internetowych lub wybierając osoby na swojego Konsultanta z wyszukiwarek lub innych list na chybił trafił lub sugerując się nieprawdziwą ceną - fikcyjną marketingową zniżką, zawyżoną przekreśloną ceną, możecie Państwo kupić drożej,  zostać bez profesjonalnej opieki i możliwości konsultowania stosowanych zestawów produktów lub innej pomocy np. odnośnie spotkań z lekarzami, konsultacjami lekarskimi czy  w budowaniu swojej struktury handlowej - bez profesjonalnego doradcy marketingu

U nas już pierwszy zakup jest po cenach klubowych czyli najtańszych !

Otrzymujemy wiele telefonów i pytań od Klubowiczów z innych grup, którym nie mamy czasu odpowiadać. Nie możemy pomóc z przyczyn technicznych, tym którzy nie są zarejestrowani w naszym sklepie czyli "przypisani" do naszej struktury.

Warto więc zastanowić się gdzie dokonać zakupu i kto będzie Państwa Konsultantem - opiekunem i wybrać najlepszego.

Nigdzie także nie ma, bo być nie może  tańszej ceny ! A produkty są takie same.

 

Kontakt:

Szymczak Zenon
Menager Executive

Niezależny Dystrybutor - Konsultant

Cali Vita International

Tel. fax. 61-64-61-310

tel. kom. 607-052-669

e-mail: kontakt@witaminy-zdrowie.pl 

 

Moja współpraca z Firmą Cali Vita International - jej powody, czyli dlaczego produkty Cali Vita i inne korzyści jakie każdy może uzyskać.

Z firmą Cali Vita International współpracuję od 1997 roku. Wcześniej ze względu na poważne problemy zdrowotne, korzystałem z naturalnych produktów różnych firm / dużo droższych / . Kiedy na rynku polskim pojawiła się CaliVita International , z produktami posiadającymi światowe, prestiżowe atesty GMP, FDA w tym Unii Europejskiej i konkurencyjnymi cenami, zacząłem je nieśmiało używać.

Dziś mogę powiedzieć, że produkty Cali Vita pomogły mi więcej jak lekarze i konwencjonalna medycyna przez ponad 25 lat !!!

Oto jeden z przykładów: od 1971 roku chorowałem na kamicę nerkową. Miałem kamienie "rozbijane", ściągane pętlą lub "rodziłem" w wielkich bólach. Jedynym środkiem który pomagał mi w czasie potwornego ataku bólu był ... Dolargan. Medycyna akademicka i lekarze nie potrafili i do dziś ie potrafią powiedzieć jaka jest przycznya powstawnia kamieni nerkowych i jak temu zapobiec. Od czasu kiedy zacząłem systematycznie brać produkty Cali Vita / rok 1997 / już po kilku tygodniach wiedziałem że jest lepiej a po kilku miesiącach byłem pewien że jest bardzo dobrze. Skończyły się straszliwe ataki bólu, nocne wizyty na pogotowiu, połykanie syntetycznych i chemicznych leków. Systematycznie robione badania urologiczne nic nie wykazują !!! A urolog którego systematycznie odwiedzam mówi: "coś w tym jednak musi być bo ja nic nie widzę", niech Pan te swoje tabletki / czyli produkty Cali Vita / łyka dalej.

Dziś wiem, na przykładzie swoim i moich najbliższych, że medycyna konwencjonalna mimo wielu osiągnięć w wielu przypadkach jest jeszcze bezsilna i popełnia wiele błędów często skandalicznych. Oto kilka przykładów z mojego najbliższego otoczenia:.

 1. Mojej siostrze "zoperwowano" złamany bark w sytuacji kiedy nie było żadnego złamania !!! Dopiero na stole operacyjnym po uśpieniu i "otworzeniu" barku stwierdzono żę .... nie ma złamania !!!
 2. Kolejny przykłąd: Moja żona zimą przewróciła się i ponieważ bardzo bolała ją ręka poszła na pogotowie. Zrobiono jej zdjęcie i powiedziano że nic nie widzą. Na drugi dzień poszła do chirurga, który obejrzał zdjęcie i powiedział to samo. Ręka jednak bolała coraz bardziej. Poszła do ortopedy i on także nic nie widział. Kolejna wizyta u chirurga również nic nie zmieniła. Kiedy po miesiącu ból stał się nie do wytrzymania i nie mogła nią ruszać ten sam lekarz, który wcześniej nic nie zauważył tym razem dopatrzył się ... złamania i włożył rękę w gips !!!
 3. Mój kolega poszedł prywatnie do lekarza domowego na badanie kontrolne. Lekarz zrobił EKG i ...stwierdził zawał -w takim przypadku zamiast zadzwonić na pogotowie, odesłał go do domu i kazał zgłosić się do ... szpitala. Po opowiedzeniu tej histori w szpitalu zatrzymali go, zrobili wszystkie badania, które pokazały że nie było i nie ma żadnego zawału. Rodzina przeszła traumę i do dziś nie może sobie tego wytłumaczyć.
 4. I jeszcze jeden przykład: prawie 5 lat temu dostałem skierowanie do szpitala na zabieg operacyjny tylko dlatego że lekarz nie był do końca przekonany o przyczynie moich dolegliwości a zabieg miał te wątpliwości rozwiać ??? na tak lub nie.. Ponieważ nie byłem przekonany do takiej diagnozy więc skonsultowałem to w innych źródłach i po konsultacjach nie skorzystałem z "zaproszenia" na zabieg. Problemy ustąpiły po zastosowaniu prostej terapii i do dziś nie ma takiej potrzeby.

 

Takie skandaliczne przykłady można by mnożyć i codziennie o tym donoszą środki masowego przekazu. Ale ciągle wiele osób myśli że to jego nie dotyczy i jego to nie spotka.

Jednak rzeczywistość jest zupełnie inna: Rzeczpospolita 07.05.2001, MS  napisała: Z powodu błędów lekarskich w Polsce może rocznie umierać nawet do 23 tys. pacjentów. Czy teraz mamy lepszą służbę zdrowia ?

Rewelacyjne działanie produktów i ich efekty, które przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania, prędko zdopingowały mnie do dzielenia się tą informacją wśród znajomych, przyjaciół i wszędzie tam gdzie nadarzyła się okazja. Z produktów zaczeli korzystać znajomi, rodzina i osoby w całej Polsce i robią to do dziś, darząc wielkim zaufaniem produkty Cali Vita.

Systematycznie też przyjmuję wiele produktów Cali Vita : Polinesian Noni na przemian z Zenthonic, Super koenzym Q 10 PLus, Omega 3 na przemian z TP Lecithin, Power Mins, Prostate Power, Shark Aid, Garlic Caps a ostatnio dołączyłem Join Protex.

Dzieląc się tą wiedzą z innymi, przyszedł niespodziewanie również inny sukces - sukces finansowy. Zasługą tego sukcesu były i są rewelacyjne naturalne produkty dla zdrowia i jedyny na polskim rynku tak przyjazny Plan Marketingowy.

Obecnie od 2000 roku należę do czołowych Menedżerów CaliVita International i staram się każdego przekonać, że największą wartością człowieka jest ...ZDROWIE. Jednak zdrowie nie jest spełnieniem najszczerszych życzeń o zdrowie trzeba dbać codziennie. Promocją zdrowia opartą na najnowszych zdobyczach światowej medycyny naturalnej zajmuję się od ponad 15 lat i dziś wiem, że naturalne preparaty Cali Vita mogą każdemu bez względu na wiek pomóc w utrzymaniu zdrowia lub w jego odzyskaniu.

Dziś wiem i zachęcam wszystkie osoby, bez względu na wiek, wykształcenie i adres zamieszkania : Cali Vita jest dla każdego !!!  Również dla Ciebie. Tu możesz znaleźć nie tylko zdrowie ale i swoją przyszłość.

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił, jeżeli chcesz spełnić jeszcze swoje marzenia to proszę o kontakt.

Twoje korzyści:

 1. Pamiętaj, że proponowana przez nas karta stałego klienta CaliVita daje Tobie Dostęp do suplementów, witamin, kosmetyków oraz urządzeń elektronicznych najwyższej jakości. 
 2. Rabat nawet do 50% 
 3. Specjalne promocje, oferty oraz rabaty, by uzyskać jeszcze więcej oszczędności i wiuększe premie. 
 4. Unikalne produkty, wytwarzane w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego 
 5. Ponad 50 milionów dolarów zainwestowanych w badania i rozwój (Dział Research & Development)
 6. Współpraca z ponad 600 ekspertami medycznymi i naukowymi
 7. Ponad 250 składników pochodzenia naturalnego, by zapewnić szerokie spektrum działania
 8. Przeprowadzanie 12 tysięcy testów jakości produktów rocznie
 9. Najnowsze technologie wytwarzania, charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych - certyfikaty FDA
 10. 100% Gwarancji Jakości i Bezpieczeństwa wszystkich produktów
 11. Możliwość prowadzenie biznesu on-line we współpracy z Cali Vita
 12. Możliwość posiadania własnego biznesu i cieszenia się niezależnością finansową, pomagając innym
 13. Więcej niż 15 milionów zadowolonych klientów w Cali Vita
 14. Już na samym początku otrzymasz marketingowe wsparcie: Cenne pomysły, doświadczenia i porady na temat biznesu i produktów, stałe doradztwo ...

 

Bóg wybacza zawsze, człowiek czasami , natura nigdy -
mówi lekarz med. J. Andruszkiewicz - prezes Bałtyckiego Centrum Promocji Zdrowia i trudno się z tym nie zgodzić.

z poważaniem

Szymczak Zenon
Menager Executive

 

masz wątpliwości wyślij zapytanie

e-mail: biuro@witaminy-zdrowie.pl


Witaminy - Preparaty witaminowe - Preparaty roślinne - Witatminy do grupy krwi - Preparaty dla Kobiet - Preparaty dla mężczyzn - Sok Noni - Preparaty odchudzające - Preparaty mineralne - Multiwitaminy, Suplementy diety - Witaminy dla kobiet w ciąży - Witaminy dla matek karmiących - witaminy dla dzieci - na grzybicę - na serce - na prostatę - na odporność - na wątrobę - na pamięć - brak energii - oczyszczanie organizmu - na osteoporozę - stany zapalne - omega 3 - na stres - dla palaczy - na oczy

Kupuj taniej z rabatami !

POLECAMY

Mix naturalnych składników
 

Niepasteryzowany  Sok z owocu Noni – Polinesian Noni


 

 


Smokerade - nie czekaj aż pojawią się pierwsze objawy choroby. Skorzystaj z ochrony jaką stworzyła natura.


 

1

Zanim sięgniesz po po kolejny antybiotyk, wypróbuj naturalne źródło zdrowia.