Polecamy

Sok z jagód Acai znakomicie wzmacnia siły obronne organizmu


 

Twój organizm sam poradzi sobie z wieloma zarazkami - dostarcz mu tylko specjalistę od spraw obronnych - Virago


 

Preparat zawierający kompleks składników wspomagających proces trawienia


 

1

Pro-State Power - zapomnij o męskich problemach i popraw jakość swojego życia


 

Bioharmonex - urządzenie działające na zasadzie biorezonansu. Subtelny sposób na zachowanie i zestrojenie na nowo naszego zdrowia.

Zobacz: dlaczego warto zamawiać u nas >

 

prostataKorzystaj w pełni z życia

pozbądź się wstydliwych problemów

Łagodny przerost gruczołu prostaty (tzw. benignus prostata hyperplasia BPH) stał się chorobą cywilizacyjną, dotykającą ok. 80% mężczyzn w Europie i USA. Jej przyczyny nie są do końca poznane, ale z pewnością ma na nią wpływ sposób odżywiania. Stale zwiększająca się liczba mężczyzn z objawiam! BPH, to także efekt wzrostu średniej długości życia.  

 

PRO-STATE POWER -............ na prostatę

Aby zobaczyć cenę "kliknij" Zamawiam

 

prostataPro-State Power to produkt stworzony specjalnie dla mężczyzn. Jego naturalne składniki wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Obecność wyciągu z owocu palmy sabalowej pomaga utrzymać właściwe funkcje prostaty. Przerost gruczołu krokowego nie jest tylko problemem przeszkadzającym w codziennym życiu i ograniczającym życie seksualne.

Zaniedbanie i lekceważenie często niegroźnych i mało jeszcze uciążliwych objawów objawów może przekształcić się w nowotwór złośliwy.

Prostata (gruczoł krokowy) jest narządem mieszczącym się u mężczyzn między kością łonową a odbytem. Ma kształt i wielkość kasztana, otaczającego cewkę moczową przy ujściu do pęcherza moczowego. Powiększając się, prostata zaciska cewkę moczową, co powoduje utrudnienie oddawania moczu, aż do całkowitego zamknięcia cewki oraz zgięcia ściany odbytu.
Pro-State Power
Prostata jest ważnym gruczołem płciowym, m. in. produkującym substancję polepszającą ruchliwość plemników i ochraniającym dolne odcinki przewodu moczowego przed infekcjami bakteryjnymi. Łagodny przerost gruczołu prostaty (tzw. benignus prostata hyperplasia - BPH) stał się chorobą cywilizacyjną, dotykającą ok. 80% mężczyzn w Europie i USA. Jej przyczyny nie są do końca poznane, ale z pewnością ma na nią wpływ siedzący tryb życia i sposób odżywiania. Stale zwiększająca się liczba mężczyzn z objawami BPH, to efekt także wzrostu średniej długości życia. Np. jeszcze przed II. wojną światową, średnia wieku wynosiła 40 lat, a więc szansa przerostu prostaty była znacznie mniejsza niż obecnie, kiedy 60-latek to w pełni sprawny mężczyzna.

Charakterystyczne objawy BPH to:

  • zbyt słaby i/lub przerywany strumień moczu;
  • częste i nagłe oddawanie moczu, zwłaszcza w nocy;
  • po oddaniu moczu wrażenie, że pęcherz nie został opróżniony;
  • zaparcia;
  • w cięższych przypadkach silne bóle w dole brzucha spowodowane zatrzymaniem moczu.

Przerost gruczołu krokowego nie jest tylko problemem przeszkadzającym w codziennym życiu i ograniczającym życie seksualne. Nieleczony może przekształcić się w nowotwór złośliwy.

Nowotwór prostaty jest drugim, najczęściej dotykającym mężczyzn, nowotworem. Powodzenie leczenia zależy od stopnia zaawansowania choroby, stąd tak ważna jest wczesna profilaktyka i poważne potraktowanie pierwszych symptomów przerostu prostaty. Należy zwrócić się do lekarza i rozpocząć odpowiednie leczenie.

Składniki Pro-State Power:

Ekstrakt z owocu palmy sabałowe: poprawia przepływ moczu oraz zmniejsza częstotliwość nocnego oddawania moczu. W całej Europie jest powszechnie używany  w leczeniu przerostu prostaty.

Ekstrakt z kory śliwy afrykańskiej: już od XVIII wieku była wykorzystywana do leczenia problemów z prostatą. Zawiera przeciwzapalne fitosteroidy, które poprawiają gospodarkę hormonalną, spowalniają powiększanie gruczołu krokowego oraz wykazują właściwości moczopędne.

Nasiona lnu: zawierają aż 27 różnych substancji o działaniu przeciwnowotworowym. Wśród osób, których dieta zawiera duże ilości lignanów, odnotowuje się znacznie mniej zachorowań na nowotwory piersi, okrężnicy i prostaty.

Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej: ma działanie diuretyczne, wzmacniające i hemostatyczne. Łagodzi stany zapalne dróg moczowych, nerek, pęcherza moczowego oraz zmiany związane z kamicą nerkową. Jest skuteczna również w zaburzeniach hormonalnych w okresie klimakterium.

Likopen: niedawno zauważony przez świat nauki silny antyoksydant ma działanie przeciwnowotworowe.

Bioperyna: jest jednym ze składników czarnego pieprzu   zwiększa  wykorzystanie roślinnych substancji biologicznie czynnych oraz pierwiastków śladowych.

Selen: jest bardzo silnym antyoksydantem, o działaniu przeciwzapalnym. Selen jest niezbędny dla produkcji spermy, ma wpływ ma męskie libido oraz zmniejsza skutki zaburzeń hormonalnych.

Cynk odgrywa kluczową rolę w produkcji plemników, stymuluje wytwarzanie męskich hormonów, (m.in. testosteronu), wpływających na erekcję oraz ejakulację. Niedobór tego składnika w organizmie może doprowadzić nawet   do niepłodności. Cynk może być skutecznie wykorzystywany w prewencji przerostu   gruczołu krokowego. Selen i cynk działają synergicznie

Zamawiając ten produkt otrzymujesz kartę klubowicza GRATIS oraz wiele dodatkowych korzyści bez zobowiązań

Lekarz radzi;

Jestem mężczyzną w wieku 54 lat. Chciałbym pogratulować Państwu preparatu Pro-State Power, który pomógł mi odzyskać zdrowie. Podczas badania kontrolnego urolog zauważył u mnie powiększenie się prostaty i rzeczywiście, niektóre nieprzyjemne objawy nękały mnie już od pewnego czasu. Wtedy właśnie zacząłem zażywać Pro-State Power i,  już po kilku tygodniach, objawy ustąpiły. Mam pytanie, jak długo można, a właściwie, jak długo warto, regularnie zażywać ten preparat? Może powinienem zrobić przerwę, albo zacząć zażywać go, gdy ponownie pojawią się objawy?

Preparat Pro-State Power powinno się zażywać na czczo, regularnie, zarówno profilaktycznie, jak i podczas terapii. W okresie leczenia, zalecona przez lekarza dawka może być większa (2-3 tabletek dziennie), jednak po ustąpieniu objawów, dawka ta może zostać obniżona do profilaktycznej (1 tabletka dziennie). Jeżeli ponownie pojawią się dolegliwości, to należy powrócić do większej dawki.

Wykryto u mnie raka pęcherzyka. Regularnie uczęszczam na terapię laserową, po której z kolei ale się czuję, czasami trzymam się wręcz resztkami sił. Jak można temu zapobiec? 
Obok klasycznego leczenia zalecanego przez lekarza, swoje samopoczucie i ogólny stan można poprawić zażywając systematycznie:

 

Kupuj taniej z rabatami !

POLECAMY

Mix naturalnych składników
 

Niepasteryzowany  Sok z owocu Noni – Polinesian Noni


 

 


Smokerade - nie czekaj aż pojawią się pierwsze objawy choroby. Skorzystaj z ochrony jaką stworzyła natura.


 

1

Zanim sięgniesz po po kolejny antybiotyk, wypróbuj naturalne źródło zdrowia.