Polecamy

Sok z jagód Acai znakomicie wzmacnia siły obronne organizmu


 

Twój organizm sam poradzi sobie z wieloma zarazkami - dostarcz mu tylko specjalistę od spraw obronnych - Virago


 

Preparat zawierający kompleks składników wspomagających proces trawienia


 

1

Pro-State Power - zapomnij o męskich problemach i popraw jakość swojego życia


 

Bioharmonex - urządzenie działające na zasadzie biorezonansu. Subtelny sposób na zachowanie i zestrojenie na nowo naszego zdrowia.

 

MENOPAUSAL FORMULA

W życiu każdej kobiety przychodzi moment zwany „wiekiem zmian” lub innymi słowy – menopauzą. Zwykle pojawia się ona pomiędzy 40 a 55 r. ż. i związana jest z wygasaniem czynności hormonalnej jajników. Zachwianie równowagi hormonalnej powoduje wiele niekorzystnych objawów. Menopausal Formula z pewnością przyjdzie Paniom z pomocą w tym trudnym dla nich okresie.

 

 


 

PRO-STATE POWER

Pro-State Power to produkt stworzony specjalnie dla mężczyzn. Jego naturalne składniki wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Obecność wyciągu z owocu palmy sabalowej pomaga utrzymać właściwe funkcje prostaty.

 

 

 


 

NEW LIFE


W życiu kobiet występują okresy, kiedy zapotrzebowanie na składniki odżywcze różni się od zapotrzebowania przeciętnej osoby. W okresie ciąży i karmienia piersią szczególnie istotna staje się optymalna podaż witamin i składników mineralnych – nie tylko ze względu na stan zdrowia matki, ale także dla prawidłowego rozwoju dziecka.

 

 VITAL MEN

Unikalny zestaw składników pochodzenia roślinnego, dostosowany do potrzeb dorosłego mężczyzny. Produkt o silnym działaniu adaptogennym, zwiększa odporność organizmu na czynniki stresogenne, korzystnie wpływa na procesy metaboliczne oraz poprawia ogólną kondycję i nastrój. Stymuluje funkcje seksualne. Może być stosowany w łagodnym przeroście gruczołu krokowego, który jest dość częstą dolegliwością starszych panów.

 

 


 

VITAL WOMEN

Zawiera składniki roślinne, które bogate są w witaminy i minerały, a ponadto ich substancje aktywnie skutecznie wspierają prawidłowe procesy życiowe zachodzące w organizmie kobiety. W obecnych czasach kobiety maja do czynienia z nadmiernym stresem, często obciążane są dużym wysiłkiem. Te czynniki oraz wiele jeszcze innych przyczyniają się do obniżonego pożądania i aktywności seksualnej.

 

Kupuj taniej z rabatami !

POLECAMY

Mix naturalnych składników
 

Niepasteryzowany  Sok z owocu Noni – Polinesian Noni


 

 


Smokerade - nie czekaj aż pojawią się pierwsze objawy choroby. Skorzystaj z ochrony jaką stworzyła natura.


 

1

Zanim sięgniesz po po kolejny antybiotyk, wypróbuj naturalne źródło zdrowia.