Polecamy

Sok z jagód Acai znakomicie wzmacnia siły obronne organizmu


 

Twój organizm sam poradzi sobie z wieloma zarazkami - dostarcz mu tylko specjalistę od spraw obronnych - Virago


 

Preparat zawierający kompleks składników wspomagających proces trawienia


 

1

Pro-State Power - zapomnij o męskich problemach i popraw jakość swojego życia


 

Bioharmonex - urządzenie działające na zasadzie biorezonansu. Subtelny sposób na zachowanie i zestrojenie na nowo naszego zdrowia.

 

INNE PRODUKTY

 

CHOLESTONE

Podwyższony poziom cholesterolu w znacznej części populacji to często efekt niewłaściwej diety oraz predyspozycji genetycznych. W dłuższej perspektywie czasu taki stan rzeczy może nieść ze sobą ogromne ryzyko. Poprzez odpowiednią dietę, styl życia oraz stałą kontrolę naszego zdrowia możemy uczynić wiele dobrego dla naszego organizmu. Składniki Cholestone skutecznie wspierają utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia.


 


 

ARGININE PLUS

argininaPomimo że nasz organizm jest w stanie wytworzyć aminokwas – argininę, w niektórych sytuacjach dochodzi do jego zmniejszonej produkcji. Dzieje się tak np. podczas stresu. Ostatnio, ze względu na liczne, cenne właściwości arginina staje się coraz bardziej popularna, szczególnie w środowisku sportowców, którzy stosują ją w celu osiągnięcia lepszych wyników.

 

 


 

L-Lysine PLUS

L-lysine Plus

L-Lysine Plus - Lizyna należy do grupy aminokwasów niezbędnych, co oznacza, że nasz organizm nie potrafi samodzielnie jej wytworzyć, dlatego też musi być ona dostarczona wraz z dietą..
Suplementację L-lizyną zaleca się osobom: na diecie wegańskiej, wegetariańskiej, odchudzającej, niskobiałkowej, ciężko pracującym fizycznie, narażonym na stres, dbającym o swój wygląd.

Organizm nie potrafi syntetyzować 8 aminokwasów, w tym również L-lizyny, dlatego też muszą być one dostarczone wraz z pożywieniem. Nazywamy je aminokwasami egzogennymi lub niezbędnymi.

 

 


 

LIVER AID

Wątroba – jeden z najbardziej skomplikowanych i niezbędnych do życia narządów ciała. Pełni funkcję potężnej fabryki produkującej ważne dla życia substancje, a zarazem przetwórni i oczyszczalni organizmu. Z tego względu jej ochrona wymaga szczególnej, dodatkowej uwagi. Profilaktyka Liver Aid z pewnością zaprocentuje sprawną pracą wątroby, która ochroni Twój organizm przed wtargnięciem toksycznych substancji z pożywienia. To pozwoli Ci na utrzymanie zdrowia, energii i młodości, spowolnienie i oddalenie chorób jeszcze na długie lata.

  

Produkty dostępne tylko dla klubowiczów z sieci globalnej.

GOOD NIGHTS

Dni pełne stresów negatywnie wpływają na Twoje zdrowie ? Rozdrażnienie, brak odporności i chęci do życia... Do tego problemy ze snem ? W ciężkich chwilach weź Good Night 4 Life. Spokojna noc zapewni Ci udany, aktywnydzień !

 

 

 


 

JOIN PROTEX

Joint ProteX –to skuteczna pomoc w odzyskiwaniu, zachowywaniu i prawidłowym funkcjonowaniu zdrowej tkanki łącznej. Dostarcza organizmowi niezbędnych składników budulcowych chrząstki, koniecznych do uzupełniania diety np. w glukozaminę, która pobudza jej odbudowę, zwiększając tym samym ruchomość stawów, minimalizując ból i stany zapalne, jak i w inne składniki.
Joint Protex szczególnie polecany jest przy:
* zwyrodnieniu chrząstki;
* reumatoidalnym zapaleniu stawów (rzs);
* zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa (zzsk);
* dnie i kolagenozie

 

 


 

DETOX PATCH

Plastry DETOX PATCH oczyszczają ludzki układ immunologiczny i doprowadzają organizm do stanu homeostazy (równowagi). Zawarte w nich składniki przenikając do organizmu detoksykują i sterylizują. Plastry DETOX PATCH wspomagają krążenie krwi, polepszają metabolizm, aktywują komórki krwi, poprawiają jakość snu oraz usuwają z organizmu groźne toksyny i płyny. po kilkunastu nocach stosowania, zauważamy widoczne zmiany w kolorze i zapachu saszetek oczyszczających

 

Kupuj taniej z rabatami !

POLECAMY

Mix naturalnych składników
 

Niepasteryzowany  Sok z owocu Noni – Polinesian Noni


 

 


Smokerade - nie czekaj aż pojawią się pierwsze objawy choroby. Skorzystaj z ochrony jaką stworzyła natura.


 

1

Zanim sięgniesz po po kolejny antybiotyk, wypróbuj naturalne źródło zdrowia.