Polecamy

Sok z jagód Acai znakomicie wzmacnia siły obronne organizmu


 

Twój organizm sam poradzi sobie z wieloma zarazkami - dostarcz mu tylko specjalistę od spraw obronnych - Virago


 

Preparat zawierający kompleks składników wspomagających proces trawienia


 

1

Pro-State Power - zapomnij o męskich problemach i popraw jakość swojego życia


 

Bioharmonex - urządzenie działające na zasadzie biorezonansu. Subtelny sposób na zachowanie i zestrojenie na nowo naszego zdrowia.

 

SMOKERADE

Czy wiesz jak wpływa na twoje zdrowie środowisko w którym żyjesz ?Nie czekaj, aż pojawią się pierwsze objawy choroby. Skorzystaj z ochrony, którą stworzyła natura. Zachowasz zdrowie i energię przez cały rok !

Preparat zawierający w swoim składzie komplet przeciwutleniaczy, skomponowany tak, aby złagodzić negatywne skutki palenia tytoniu. W związku z tak korzystnym działaniem polecany zarówno nałogowym palaczom, jak i tym, którzy palą biernie.

Jeśli tak, napewno jesteś świadomy tego, że powinieneś rzucić palenie, aby zachować zdrowie. Jeśli jednak nie jesteś w stanie dokonać aż tak dużego wyrzeczenia, powinieneś przynajmniej spróbować ochronić swój organizm przed szkodliwymi skutkami nawyku palenia.

W naszej ofercie proponujemy specjalny preparat dla palaczy SMOKERADE, w którego skład wchodzi kompleks przeciwutleniaczy. Jeżeli palisz papierosy lub jesteś po prostu biernym palaczem to SMOKERADE
pomoże złagodzić negatywne skutki działania nikotyny na Twój organizm.
Jak wiadomo, najbardziej niebezpiecznym czynnikiem ryzyka związanym z paleniem są wolne rodniki i policykliczne związki aromatyczne, które działają rakotwórczo. Również podczas palenia do organizmu dostaje się tlenek węgla
(trucizna dla krwi i tkanek), kadm (ma działanie nefrotoksyczne) oraz mnóstwo innych związków chemicznych zatruwających organizm.

Preparat został tak skomponowany, aby zneutralizować te związki, które zagrażają zarówno nam jak i naszym bliskim palącym biernie.

Witamina C, E, koenzym Q10, cynk, (aktywator enzymu dysmutazy nadtlenkowej) i selen (aktywator peroksydazy glutationu) są synergicznie działąjącymi przeciwutleniaczami.
Razem są w stanie zapobiec uszkodzeniu naczyń krwionośnych, płuc, pęcherza moczowego. Natomiast, wyciąg z owocu cayenne bierze udział w regulacji funkcjonowania układu oddechowego, kwas elagowy wywiera wpływ na oczyszczanie i ochronę komórek, a także poprawia funkcjonowanie wątroby odpowiedzialnej za neutralizację karcenogenów.
Cynk i selen chronią nerki przed nefrotoksycznym wpływem kadmu.
W związku z tak szerokimi zaletami preparatu polecamy go nie tylko nałogowym palaczom, ale także tym, którzy "palą" biernie.

Opakowanie zawiera:90 tabletek.

Sposób użycia: 1 tabletka 3 razy dziennie w trakcie posiłku.

1 tabletka zawiera:

  • Cynk 5.00 mg,
  • Ekstrakt z owocu granata 12.50 mg,
  • Ekstrakt z zielonej herbaty 5.00 mg,
  • Koenzym Q10 2.50 mg,
  • Selen 20.00 mcg,
  • Sproszkowany Owoc Cayenne 300.00 mg,
  • Witamina C 60.00 mg,
  • Witamina E 10.00 mg,

 

Kupuj taniej z rabatami !

POLECAMY

Mix naturalnych składników
 

Niepasteryzowany  Sok z owocu Noni – Polinesian Noni


 

 


Smokerade - nie czekaj aż pojawią się pierwsze objawy choroby. Skorzystaj z ochrony jaką stworzyła natura.


 

1

Zanim sięgniesz po po kolejny antybiotyk, wypróbuj naturalne źródło zdrowia.