Polecamy

Sok z jagód Acai znakomicie wzmacnia siły obronne organizmu


 

Twój organizm sam poradzi sobie z wieloma zarazkami - dostarcz mu tylko specjalistę od spraw obronnych - Virago


 

Preparat zawierający kompleks składników wspomagających proces trawienia


 

1

Pro-State Power - zapomnij o męskich problemach i popraw jakość swojego życia


 

Bioharmonex - urządzenie działające na zasadzie biorezonansu. Subtelny sposób na zachowanie i zestrojenie na nowo naszego zdrowia.

 

ANTYOKSYDANTY - Nazwa wolne rodniki niewiele nam mówi, jednak są to groźne molekuły, które stwarzają zagrożenie dla organizmu człowieka. Powstają w wyniku utleniania, na skutek nieprawidłowego trybu życia: zbyt małej ilości snu, przyjmowania leków, palenia papierosów itd. Antyoksydanty pełnią funkcję ochronną i zmniejszają ryzyko zachorowań, między innymi na raka.

Wybierz najlepszy dla siebie, bo jest Tobie potrzebny:

antyoksydanty-calivita

Coenzym q10COENZYME Q10 - pamiętaj że Twoje serce nigdy nie ma czasu na odpoczynek

Substancja odpowiedzialna za prawidłowy metabolizm każdej komórki. Zapewnij swoim komórkom niezbędne źródło energii, tak byś mógł cieszyć się pełnią sił i witalnością! Koenzym Q10 jest właśnie tą substancją, która jest konieczna do dostarczenia komórkom energii. Jeśli komórki będą miały odpowiednią ilość koenzymu Q10, wówczas poczujesz przypływ energii w całym organizmie.

 


 

super Q10 PlusSUPER CO Q10 PLUS - dla Twojego serca

Serce nie ma czasu na odpoczynek a jak o nie dbasz ?

Zapewnij swoim komórkom niezbędne źródło energii, tak byś mógł cieszyć się pełnią sił i witalnością! Koenzym Q10 jest właśnie tą substancją, która jest konieczna do dostarczenia komórkom energii. Jeśli komórki będą miały odpowiednią ilość koenzymu Q10, wówczas poczujesz przypływ energii w całym organizmie.

 

  

sublingual_Q10SUBLINGUAL COQ10 - dla Twojego serca

Dlaczego warto wybrać właśnie Sublingual Coenzym Q10, a nie zwykły CoQ10?
Jest on w formie tabletek, które umieszcza się pod językiem, jest przyswajany przez organizm szybciej i skuteczniej, ponieważ trafia do krwioobiegu bezpośrednio za pośrednictwem naczyń krwionośnych znajdujących się w jamie ustnej. Z tego względu stosowanie tego preparatu jest zalecane zwłaszcza w przypadku, gdy możliwości trawienne oraz absorpcyjne przewodu pokarmowego są znacznie utrudnione.

 

 


 

Dla Palczy i nie tylko

Czy wiesz jak wpływa na twoje zdrowie środowisko w którym żyjesz ?Nie czekaj, aż pojawią się pierwsze objawy choroby. Skorzystaj z ochrony, którą stworzyła natura. Zachowasz zdrowie i energię przez cały rok !

Preparat zawierający w swoim składzie komplet przeciwutleniaczy, skomponowany tak, aby złagodzić negatywne skutki palenia tytoniu. W związku z tak korzystnym działaniem polecany zarówno nałogowym palaczom, jak i tym, którzy palą biernie.

 


 

Liquid CLiquid C + Bioflavonoids

Rewolucyjna witamina C w płynie oparta na opatentowanej technologi quick-sorb®. Witamina C wraz ze "wspomagaczami" zawartymi w produkcie działa świetnie jako antyoksydant.Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hipsto produkt firmy CaliVita zawiera niezbędny zestaw antyoksydantów, którego czynne składniki, działając synergicznie, stanowią ochronę przed wolnymi rodnikami oraz wspierają nasz układ odpornościowy. Poprzez płynną postać produktu, Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips polecany jest przede wszystkim osobom mającym problemy z połknięciem dużych tabletek lub kapsułek.
z Witaminą C .

witamina czamawiam cali vita

 


 

LuteinaLutein - zdrowe oczy

Luteina to doskonały antyoksydant, który pozwala zachować zdrowie naszych oczu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Harwardzkim wykazały, ze podawanie w codziennej diecie co najmniej 6 mg luteiny zmniejsza o 43% ryzyko degeneracji plamki żółtej oka.

Kontakt z wolnymi rodnikami wywołuje cały szereg szkodliwych reakcji prowadzących do rozwoju zaćmy, która jest odpowiedzi­alna za ok. 50% przypadków ślepoty wśród starszych osób.

witamina czamawiam cali vita

 


 

Lutein PLUSLutein Plus

Luteina to strażnik naszego wzroku. Dodany do produktu ekstrakt z owoców borówki czarnej, witamina C i witamina A wzmacniają jej działanie. Spędzasz dużo czasu przed komputerem, telewizorem, czy prowadząc samochód - wypróbuj Lutein Plus.

Lutein Plus służy do przetwarzania bodźców świetlnych w bodźce nerwowe i przesyła je do ośrodka wzroku umieszczonego w korze mózgowej. Plamka żółta jest wrażliwa na ostre barwy i światło.

witamina czamawiam cali vita

 


 

mega protectMEGA PROTECT 4 LIFE

Mega Protect 4Life to unikalny kompleks przeciwutleniaczy zawierający aż 16 antyoksydantów, niezbędnych do walki z wolnymi rodnikami. Zawiera ekstrakty roślinne  z liści miłorzębu japońskiego, zielonej herbaty i czarnej borówki, a także witaminy i składniki mineralne, wzmacniające efekt antyoksydacyjny wyciągów oraz wspomagające funkcjonowanie organizmu… Mega Protect 4 Life to jeden z najnowocześniejszych preparatów antyoksydacyjnych - do walki z wolnymi rodnikami.

witamina czamawiam cali vita

 


 

xantho plusXantho Plus

To niespotykany nigdzie kompleks antyoksydantów działających synergistycznie, pochodzący z wyszukanych i wyselekcjonowanych ekstraktów owoców. To kompleksowa ochrona przed wolnymi rodnikami.
Xantho Plus
Rekordowy kompleks antyoksydantów działających synergistycznie, pochodzący z wyszukanych i wyselekcjonowanych ekstraktów owoców. Silna naturalna dawka antyoksydantów, pochodząca z owoców to jeden z podstawowych warunków żywienia i utrzymania dobrego zdrowia.

witamina czamawiam cali vita

 


 

 

Kupuj taniej z rabatami !

POLECAMY

Mix naturalnych składników
 

Niepasteryzowany  Sok z owocu Noni – Polinesian Noni


 

 


Smokerade - nie czekaj aż pojawią się pierwsze objawy choroby. Skorzystaj z ochrony jaką stworzyła natura.


 

1

Zanim sięgniesz po po kolejny antybiotyk, wypróbuj naturalne źródło zdrowia.